MCAE Systems
Naši partneri
Vo svete priemyselných 3D technológií sa pohybujeme už skoro tridsať rokov. K dispozícii máme široké portfólio moderných zariadení, vďaka ktorým meníme vaše industriálne aj umelecké vízie na skutočnosť.
Zakladáme si na kvalitných servisných službách, školeniach a poradenstve, ktoré vám poskytujú naši skúsení a kvalifikovaní odborníci. S klientmi udržujeme dlhodobé a pevné vzťahy, založené na dôvere a vzájomnej spokojnosti.
Zastupujeme globálnych lídrov v odbore
Stratasys je svetovým lídrom v oblasti priemyselnej 3D tlače a aditívnej výroby, ponúka inovatívne a kvalitné riešenie naprieč rôznymi odvetviami.
Ich profesionálne 3D tlačiarne a špičkové materiály vám pomôžu posunúť hranice možností výroby, designu a vývoja, a to spoľahlivým a nákladovo efektívnym spôsobom.
ZEISS je celosvetovo známy poskytovateľ meracích technológií pre priemyselné 3D skenovanie, ktoré sa vyznačujú bezkonkurenčnou presnosťou a spoľahlivosťou.
Vďaka spoločnosti ZEISS vám môžeme ponúknuť profesionálne riešenie pre detailné a precízne 3D skenovanie, inšpekciu a digitalizáciu. Ich pokročilé systémy sú ideálne na kontrolu kvality a reverzné inžinierstvo.
Tebis je popredným dodávateľom CAD/CAM softvéru a MES riešení umožňujúcich automatizáciu a optimalizáciu výrobných operácií.
Softvér Tebis sa využíva na výrobu dielov najvyššej kvality a na zvýšenie produktivity, čo uľahčuje realizáciu aj tých najnáročnejších projektov.
One Click Metal je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na aditívnu výrobu kovových dielov pomocou 3D tlače.
Hlavným cieľom spoločnosti je sprístupniť technológie 3D tlače z kovov malým a stredným podnikom a výskumným inštitúciám prostredníctvom cenovo dostupných, bezpečných a ľahko ovládateľných 3D tlačiarní pre kov.
DyeMansion je nemecká spoločnosť špecializujúca sa na povrchovú úpravu a farbenie dielov z aditívnej výroby.
Spoločnosť ponúka široké spektrum automatizovaných riešení pre postprocessing, ktoré zahŕňajú čistenie, povrchovú úpravu a farbenie dielov. Ich zariadenia sú kompatibilné so všetkými najrozšírenejšími technológiami 3D tlače z polymérnych práškov.
Materialise je belgická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na aditívnu výrobu ponúka komplexný softvér na prácu 3D dátami.
Materialise je známa pre svoju inováciu a pokročilé technológie v oblasti 3D tlače. Jej produkty a služby sú široko uznávané pre ich kvalitu a spoľahlivosť. Spoločnosť zohráva kľúčovú úlohu v rozvoji aditívnej výroby a neustále prispieva k pokroku v tejto oblasti.
Softvér SuPAR od spoločnosti CDMVision predstavuje účinný nástroj vizuálnej kontroly kvality a je možné ho využiť v najrôznejších priemyselných odvetviach. Pre jeho ľahké a intuitívne ovládanie je potrebný iba iPad.
Ultimaker je výrobcom stolných 3D tlačiarní, známych svojou spoľahlivosťou, užívateľskou prívetivosťou a kvalitou tlače. Ultimaker ponúka cenovo dostupné a efektívne riešenie pre 3D tlač. Ich tlačiarne sú ideálne na rýchlu prototypovú výrobu a malé série funkčných dielov.
Spoločnosť KUKA je globálnym lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie a robotiky. KUKA prináša špičkové technológie, ktoré zvyšujú produktivitu a efektivitu výroby. Ich robotické systémy sú vysoko flexibilné a využiteľné v širokej škále priemyselných aplikácií.
Prečo spolupracovať s MCAE Systems
Naši zákazníci oceňujú najmä profesionalitu, individuálny prístup a komplexnosť riešení na mieru, ktoré im ponúkame, a to od konzultácií až po realizáciu a následnú podporu. Neustále investujeme do inovácií a vývoja, aby sme pre vás mali tie najmodernejšie technológie, zariadenia aj know-how.
Vyberte si MCAE Systems ako spoľahlivého partnera pre implementáciu 3D technológií do vášho výrobného procesu.
Spolupráca s EÚ
Máme skúsenosti s projektom „Vybudovanie VaV strediska pre vyvíjanie pohonov elektrocentrál nižšieho výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III).
- Firma MCAE Systems úspešne vybudovala školiace stredisko (projekt OPPP, 2006 – 2007).
- MCAE vyriešila projekt „Nekonvenčná technológia“ (program OPPI – INOVÁCIA – Výzva II, 2008 – 2012).
- Dokončili sme projekt „Vybudovanie VaV strediska pre vyvíjanie pohonov elektrocentrál nižšieho výkonu“ (program OPPI – POTENCIÁL – výzva III, 2013 – 2015).
- V rámci projektu POTENCIÁL sa uskutočnila prístavba areálu MCAE Systems v Kuřimi, ako centrum pre výskum a vývoj. Výstavba začala v októbri 2013 a bola dokončená v apríli 2014. Celý projekt vrátane technologického vybavenia a vyriešenie VaV úloh bol ukončený v máji 2015.
- Od roku 2017 sme pracovali na projekte MIKRO ORC JEDNOTKA S VYUŽITÍM 3D TLAČE, ktorý bol spolufinancovaný Európskou úniou. Cieľom bolo navrhnúť, vyrobiť a overiť funkčnosť uvažovanej koncepcie jednotky ORC a jej konštrukčného usporiadania, dosiahnuť predpokladané výkonové parametre, zaistiť spoľahlivý automatický chod, požadovanú životnosť a environmentálnu bezpečnosť. Projekt bol ukončený v roku 2020.